Jak zadbać o urodę na wiosnę

Piękna pogoda utrzymująca się od kilku dni to jasny sygnał, że wiosna zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji warto już teraz zaplanować sobie zabiegi, które idealnie pomogą nam wspomóc swoją urodę na wiosnę. Oto mój wiosenny must have:

peeling kawitacyjny – Wrocław
ma to do siebie, że salonów kosmetycznych oferujących ten zabieg nie brakuje. Jeśli jednak jesteś z mniejszej miejscowości możesz mieć problem ze znalezieniem salonu piękności, który będzie posiadał odpowiedni sprzęt to przeprowadzania peelingu kawitacyjnego. Niemniej gdy trafi Ci się okazja na zrobienie peelingu kawitacyjnego, skorzystaj z niej. Oczyszczenie skóry przed sezonem na opalanie to doskonały pomysł.

Henna brwi i rzęs
– gdy temperatura na zewnątrz przekracza 25 kresek z ciężkim makijażem może być nie do twarzy. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że większość z nas nie wyobraża sobie możliwości wyjścia z domu niepomalowanej. Rozwiązaniem i na to jest choćby henna. Dzięki niej piękne spojrzenie utrzyma się przez kilka tygodni i to bez konieczności codziennego stosowania tuszu czy maskary.

Spa pedicure – już niebawem zrzucimy zakryte obuwie i sięgniemy po sandały i klapki. Jednak po kilku zimowych miesiącach nasze stopy mają prawo wyglądać nieładnie. Aby przywrócić im blask wystarczy spa sesja połączona z pedicure. Efekt? Gładkie i delikatne stopy, a do tego pięknie paznokcie. Naprawdę warto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *